YAKUPLU KOLTUK YIKAMA

Sektörün en köklü kurumları arasında yer alan Yakuplu koltuk yıkama firmaları, tüm ürün modellerini profesyonel bir şekilde temizlemektedir. Kullanmış olduğu yöntemlerin tamamı, bilimsel doğruluklar içermektedir. Ayrıca çeşitli makineler sayesinde de yıkama işlemlerini kısa bir süre içerisinde tamamlamaktadır. Bölgenin her mahalle ve sokaklarına anlık araç gönderen Yakuplu koltuk yıkama firmaları, projelerin en kısa süre içerisinde başlamasını sağlamaktadır. Ayrıca çekyat veya berjer takımları farklı kumaş özelliklerine sahiptir. Yıkama metodu belirlenen söz konusu özellikler göz önünde bulundurulmaktadır. Bu sayede hem ürün güvenliği sağlanmakta, hem de temizlik işlemleri daha da profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.  Alanında uzman ekipleri ile hizmet veren firma, gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir.

Yakuplu Koltuk Yıkama Firmaları Uygulamaları

Ürünlerin üzerinde bulunan kumaşların yıkama kuralları araştırılmaktadır. Çıkan sonuçlara göre su ve köpük derecesi ayarlanmaktadır. Yakuplu koltuk yıkama firmaları, çalışma alanlarında kuru köpük sistemi kullanmaktadır. Diğer temizlik yöntemlerinde genel olarak püskürtmeli köpük metodu tercih edilmektedir. Ancak yüzeylere temas eden köpükler, kısa bir süre içerisinde koltuğun derinliklerine işlemekte ve ilerleyen dönemlerde de koku yapmaktadır. Yakuplu koltuk yıkma firmaları ise, kuru köpük makineleri sayesinde, aynı anda fırçalama ve durulama işlemine başlamaktadır. Yani yüzeylerde bulunan şampuanların fırçalamadan sonra hemen vakumlanması sağlanmaktadır. Bu sayede de temizlik işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca makinen emiş gücü oldukça yüksek olmakla beraber, Türkiye’de de sınırlı sayıda bulunmaktadır. Söz konusu makineler,  köpük miktarını otomatik bir şekilde ayarlamakta ve ürünlerin aşırıya kaçmadan nemlendirilmesi sağlanmaktadır.

Süpürme Metotları

Her işleminde endüstriyel makineler kullanan koltuk yıkama Yakuplu firması, yüzeyler üzerinde bulunan tozların su ile temasa geçmesini engellemektedir. Yani projenin başlangıcında süpürme işlemi uygulanmaktadır. Güçlü emiş gücüne sahip olan vakum pompaları, yüzeylerde bulunan en küçük toz parçasını bile çekebilmektedir. Bu işlemin yapılmadığı düşünülürse, köpük ile temas eden tozlar çekyatın derinliklerine nüfus etmektedir. Yıkama sonrasında her ne kadar vakumlansa da, tozların geri alınması mümkün değildir. Koltuk yıkama Yakuplu firması da, öncelikle ürünlerin dikkatli bir şekilde süpürülmesini sağlamaktadır. Ayrıca projenin tamamen bitmesi durumunda da ürün modelleri paketlenmekte ve tekrar tozlanması engellenmektedir. Firma tarafından gerçekleştirilen yıkama işlemleri maksimum 5 saat içerisinde bitmekte ve ürün kullanıma hazır hale getirilmektedir. Koltuk yıkama Yakuplu firması, yatak, çekyat veya berjer takımlarına da aynı işlemleri uygulamaktadır.

İletişim Desteği

İstediğiniz her an adresinize araç gönderen Yakuplu koltuk yıkama firması, müşterilerine özel çeşitli kampanya ve indirimler de yapmaktadır. Ofisimizde yer alan danışmanlar, ürün modellerinin nasıl yıkandığı noktasında ayrıntılı bilgi vermektedir. Ayrıca talep ettiğiniz taktirde, yıkama tesislerimizi ziyaret edebilir ve uygulama metotlarını yakından inceleme şansı bulabilirsiniz. Yakuplu koltuk yıkama fiyatları düzenli olarak yenilenmektedir. Rakamlar, ürün sayısına veya türüne göre farklılık göstermektedir. Ancak firmamız, her projenin uygun fiyatlar ile gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Sizde hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alma şansı bulabilirsiniz.

Fiyat Listesi

Yakuplu koltuk yıkama fiyatları, bir liste şeklinde müşterilere sunulmaktadır. Örneğin takım veya tekli kanepeler için talep edilen ücretler, söz konusu listede yer almaktadır. Yıkanan koltukların garantili  şekilde yapılmaktadır. Yakuplu koltuk yıkama fiyatları kadar, geri ödeme noktasında da gerekli imkânlar sağlanmaktadır. Firmamız aile bütçenize destek olmak için Kredi kartı ile ödeme gibi kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca hemen evinize teknik destek ekibi çağırabilir ve ücretsiz bir şekilde fiyat alma şansı bulabilirsiniz.