ISPARTAKULE KOLTUK YIKAMA

Farklı modellerde üretilen koltuk veya çekyatlar, çevresel etkenlerden dolayı kirlenmektedir. Bu işlemin uzun vadede gerçekleştiği düşünülürse de, görüntü açısından oldukça kötü sonuçlar çıkmaktadır. Ayrıca pek çok kişi, el yordamı ile ürünlerini yıkamakta ve lekeleri çıkarmaya çalışmaktadır. Ancak bu yöntem, hem yetersiz kalmakta, hem de çekyatlara zarar vermektedir. Ispartakule koltuk yıkama firması ise, gerçekleştirmiş olduğu projelerde endüstriyel makineler kullanmaktadır. Bu sayede lekeler pratik bir şekilde çıkarılmakta ve ürün modellerinin eskisi gibi parlak gözükmesi sağlanmaktadır. Firma, yıkama yöntemlerini ürün modellerinin kumaş özelliklerine göre belirlemektedir. Örneğin hassas kumaşlar, uygun sıcaklık derecelerine göre işlem görmektedir. Ispartakule koltuk yıkama firmasının tüm personelleri, alanında uzman olmakla beraber, yeteri düzeyde de iş tecrübesine sahiptir. Ayrıca talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşılmakta ve ürün modellerini yıkama esnasında da her türlü güvenlik önlemi alınmaktadır.

Ispartakule Koltuk Yıkama Makinesi

Ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde temizlenmesi için endüstriyel makineler kullanılmaktadır. Bu makinelerin çalışma prensibi ise kuru köpük sistemi üzerine tasarlanmıştır. Yani fırçalama işleminden sonra yüzeylerde bulunan köpükler, hızlı bir şekilde temizlenmektedir. Bu sayede sıvıların koltuğun gözeneklerine girmesi sağlanmaktadır. Ispartakule koltuk yıkama firması, kuru köpük sistemini vakum pompaları ile daha da güçlendirmektedir. Örneğin yıkanması planlanan ürünler, öncellikle süpürülmektedir. Bu işlemin amacı ise, yüzeylerde bulunan toz ve kirlerin koltuğun iç kısmına inmesini engellemektedir. Ispartakule koltuk yıkama firması tarafından tercih edilen makineler, istenilen her türlü ürün modeli üzerinde kullanılmaktadır. Ayrıca şampuan miktarını da otomatik bir şekilde ayarlayan söz konusu makineler, düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir.

ıspartakule koltuk yıkama
ıspartakule koltuk yıkama

Paketleme İşlemleri

Yıkanan veya teslim edilmesi planlanan tüm halılar, firmanın ekipleri tarafından dikkatli bir şekilde ambalajlanmaktadır. Özellikle de temizlenen ürün modellerinin tekrar kirlenmemesi için kullanılan paketler, birinci sınıf kalite ile üretilmiştir. Ispartakule koltuk yıkama firmasının ekipleri, yapılan paketleme işlemlerini kontrol etmekte ve herhangi bir açık bölgenin kalmamasını sağlamaktadır. Ayrıca söz verilen süreler içerisinde ürünler sahiplerine teslim edilmektedir. Süre noktasında herhangi bir gecikmenin yaşanması söz konusu değildir. Ispartakule koltuk yıkama tesisleri, modern teknolojiler ile donatılmıştır. Yapılan her bir işlemin insan gücüne ihtiyaç duyulmadan tamamlanması sağlanmaktadır. Tamamen endüstriyel makineler ile gerçekleştirilen temizlik işlemleri, başarı ile sonuçlanmaktadır.

Püskürtme Metodu

Koltuk yıkama yöntemleri arasında yer alan püskürtme metodu, ürünlerin sağlıklı bir şekilde yıkanmamasına engel olmakla beraber, yanlış bir tercihtir. Sebebi ise, püskürtülen su yüzeylerin gözeneklerine gelmekte ve temizleme sırasında daha da diplere inmektedir. Ispartakule koltuk yıkama firması, kesinlikle bu yöntemi hizmet alanlarında kullanmamaktadır. Olması gereken ise, vakumla sistemidir. Örneğin yüzeylerde bulunan köpükler, fırçalama sırasında aynı anda da vakumlanmalıdır. Yani iki işlem arasında zaman kaybı yaşanmamalıdır. Ispartakule koltuk yıkama firması, vakumla sistemi sayesinde de memnuniyet oranlarını arttırmaktadır. Ayrıca koltuklar hem daha kısa sürede kurumakta, hem de işlem kalitesi arttırılmaktadır.

Fiyat Politikası

Ispartakule koltuk yıkama fiyatları, ürün modelinin ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Ancak firmamız her projeye özel çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Toplu siparişler de ise, söz konusu rakamlar daha da aşağı çekilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve Ispartakule koltuk yıkama fiyatlarını incelemek için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hemen araç siparişi verebilir ve ürün modellerinizin 1 iş günü içerisinde temizlemesini sağlayabilirsiniz. Firmamız servis işlemleri için de ayrı bir ücret talep etmemekte ve müşterilerine özel teklifler sunmaktadır.