ESENKENT KOLTUK YIKAMA

Zaman içerisinde yıpranan ve kirlenen koltuk modelleri, tasarım açısından da kötü görüntüler oluşturmaktadır. Özellikle de açık renk kumaş çeşitlerine sahip olan çekyatlar, en ufak bir kiri bile belli etmektedir. Esenkent koltuk yıkama firması ise, geliştirmiş olduğu teknolojik imkanlar ile tüm ürün modellerini profesyonel bir şekilde dezenfekte etmektedir. Ayrıca çekyat, köşe takımı ve berjer gibi farklı oturma grupları firmanın hizmet alanlarına dâhil edilmiştir. Esenkent koltuk yıkama tesisleri, teknolojik birçok ekipmana ev sahipliği yapmaktadır. Buna ek olarak da temizlik yöntemleri, piyasada ki diğer yıkamacılara göre oldukça farklıdır. Sadece bilimsel olarak doğruluğu kanıtlanmış olan çözüm yöntemleri ile hizmet veren firma, ürün modellerinin eski parlaklığına geri dönmesi sağlanmaktadır.

esenkent-koltuk-yıkama

Esenkent Koltuk Yıkama Sistemi

Köşe takımları veya çekyatların üzerinde bulunan lekelerin kolay bir şekilde çıkması için yıkama işlemleri kuru köpük sistemi ile yapılmaktadır. Kuru köpük sistemi, diğer temizlik yöntemlerine göre oldukça farklıdır. Ayrıca söz konusu sistem sırasında kullanılan özel makine Esenkent koltuk yıkama firması tarafından yurt dışından tedarik edilmiştir.  Bu sayede rakiplerinin önüne geçen firma, ürün modellerinin daha da profesyonel bir şekilde yıkanmasını sağlamaktadır. Koltuk, yatak veya herhangi bir eşya yüzeyinde bulunan lekeler belirlenmektedir. Ancak söz konusu bu lekelerin çıkması için kullanılan şampuanların miktarı el yordamı veya sprey ile yüzeylere verilmektedir. Bu durumda ürün modellerinin teknik özelliklerine zarar vermektedir. Ayrıca şampuan veya köpüklerin koltuğun derinlik ve gözeneklerine kadar inmesi durumunda da ilerleyen dönemlerde farklı sorunlar yaşanmaktadır.

Vanilya Koltuk Yıkama firması ise, kullanmış olduğu kuru köpük sistemi sayesinde ürün modellerinin yıkama hacmine uygun olarak işlem yapılmasını sağlamaktadır. Şampuan miktarı ve su sıcaklığı makine tarafından otomatik bir şekilde ayarlanmaktadır. Sistemin diğer bir önemli özelliği ise, fırçalama sırasında vakum işlemini de aynı anda devreye sokabilmektedir. Yani yüzeyde bulunan köpük, ürünün derinliklerine inmeden kolay bir şekilde vakumlanmaktadır.

Yıkama Öncesi

Bilindiği üzere, koltuk veya çekyat yüzeylerinde biriken tozlar, su ile temas ettiği zaman yüzeylerin derinliklerine inmektedir. Ne kadar vakum yapılırsa yapılsın derinliklere inen tozların çekilmesi de söz konusu değildir. Esenkent koltuk yıkama firmaları ise, ürün modellerini temizlemeden önce süpürmekte ve tüm tozları arındırmaktadır. Ayrıca bu işim emiş gücü yüksek olan makineler ile yapılmaktadır. Bu sayede yüzeylerin daha parlak olması sağlanmakta ve dezenfekte işlemi başarılı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Esenkent koltuk yıkama firmaları alanında uzman ekipler ile hizmet vermektedir. Modern tesisleri ve teknolojik alt yapısı sayesinde de, yıkama işlemlerini kısa bir süre içerisinde tamamlamaktadır. Ayrıca her ürün modelinin hassasiyet kurallarına ve önerilen sıcaklık derecesine özel deterjan veya köpük kullanılmaktadır. Firmanın temel önceliği ise, yüzeylere zarar vermeden yıkama işlemlerini tamamlamaktır.

Esenkent Koltuk Yıkama Fiyatları

Ürünün ölçülerine göre değişkenlik gösteren Esenkent koltuk yıkama fiyatları, firma tarafından düzenli olarak güncellenmektedir.  Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından da cüzi rakamlar ile hizmet verilmektedir. Ayrıca yıkanan ürün modelleri, ücretsiz bir şekilde kapınızsa getirilmektedir. Esenkent koltuk yıkama fiyatları bakımından en ucuz hizmeti sunan söz konusu firma, anlık talepleri de kısa bir süre içerisinde karşılamaktadır. Temizlik işlemleri söz verilen tarihte tamamlanmakta ve ürün tekrar sahibine iade edilmektedir. Teknolojik makineler ve profesyonel personelleri sayesinde tüm yüzeyler ilk günkü parlaklığına dönmektedir. Sizde hemen Esenkent koltuk yıkama firmaları ile iletişime geçebilir ve ürün modellerinizin kaliteli bir şekilde temizlenmesi sağlayabilirsiniz.