BOĞAZKÖY KOLTUK YIKAMA

Yaşam alanlarında en sık kullanılan ürün modellerinde biri oturma grupları, zaman içerisinde kirlenmektedir. Bu kirler, her ne kadar insan gücü ile silinse de yeteri düzeyde çıkarılmamakta ve hijyen sağlanamamaktadır.  Bu nedenle de iyi bir firma tarafından işlem görmesi gerekmektedir. Sektörün lider bir kurumu olan Boğazköy koltuk yıkama, tüm yüzeylerin profesyonel bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Özelliklede beyaz ve krem gibi açık renk tonlarına sahip olan ürün modelleri, teknolojik ürünler ile temizlenmektedir. Söz konusu firma bünyesinde işlem gören yüzeyler, pırıl, pırıl parlamakta ve ilk günkü görüntüsüne geri dönmektedir. Boğazköy koltuk yıkama yöntemleri, modern yaşam tarzına uygun olabilecek bir şekilde tasarlanmıştır. Her ürün modeline özel olarak makineler temin edilmekte ve temizlik işlemlerinin kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca adreslerinize kadar gelen teknik destek ekipleri, yıkama sonrasında ürün modellerinin üzerinde leke kalmayacağına dâhil garanti vermektedir. Tüm koltuk ve yataklar, yaşam alanlarında işlem görmekte ve kısa bir süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

boğazköy-koltuk-yıkama

Boğazköy Koltuk Yıkama Metodu

Diğer firmalar, genel olarak pasta cila işlemlerinde kullanılan makineler ile yıkama işlemleri gerçekleştirmektedir. Ancak bu yöntem sağlıklı olmadığı gibi, istenilen kaliteyi de sağlamamaktadır. Boğazköy koltuk yıkama firması ise, kuru köpük metodunu kullanarak, her türlü yüzeyin profesyonel şekilde temizlenmesini hedeflemektedir. Söz konu bu metodun uygulanabilmesi için yurt dışından getirilen makineler, Türkiye’de sınırlı sayıda bulunmaktadır. Genel olarak çalışma prensibinden bahsetmemiz gerekirse, iki farklı çıkış bulunan makinelere yeteri düzeyde su ve şampuan eklenmektedir. Söz konusu makine, eklenen maddeleri otomatik bir şekilde köpük haline getirmektedir. Boğazköy koltuk yıkama firmasının ekipleri, yine kuru köpük makinelerin fırçalarını kullanarak, kirlerin arındırılmasını sağlamaktadır. Diğer bir yandan ise, yüzeyde bulunan köpükler makinenin diğer bir çıkışı olan vakum pompası ile çekilmektedir. İşlemin en büyük artısı, yüzeyde bulunan köpüğün kolduk iskeletine veya derinlerine inmesini engellemektedir. Bu sayede ilerleyen dönemlerde koku olayı yaşanması da önlenmektedir.

Süpürme İşlemleri

Koltuk yıkama Boğazköy firması projeyi başlatmadan önce, tüm yüzeylerde bulunan toz ve kırıntıları süpürmektedir. Aslında bu işlem, her gün bayanlar tarafından evlerde de yapılmaktadır. Ancak endüstriyel vakum pompasının emiş gücü ile normal bir süpürge makinesinin emiş gücü farklıdır. Bu nedenle de yüzeyde bulunan en küçük toz parçası bile kolay bir şekilde alınabilmektedir. Koltuk yıkama Boğazköy firması, süpürme işlemlerine ayrı bir önem göstermektedir. Çünkü suya temas eden toz parçaları, yıkama esnasında koltukların derinliklerine inmektedir. Ne kadar vakum yapılırsa yapılsın, söz konusu bu tozlar bir daha çıkarılmamaktadır. Firmanın ekipleri de yüzeylerin daha temiz olması için yüksek emiş gücüne sahip olan vakum pompaları ile ön bir temizlik gerçekleştirmektedir. Ayrıca Vanilya Koltuk Yıkama tarafından yapılan kuru köpük ve vakum işlemleri 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

çekyat yıkama

Uzman Personel Farkı

Yıkama işlemlerinin titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi için uzman personeller ile hizmet veren firma, Boğazköy koltuk yıkama fiyatları açısından oldukça ön plana çıkmaktadır. Özellikle de köşe takımları veya berjer modelleri cüzi rakamlar ile işlem görmektedir. Müşterilerimize yüzde 20’lere varan indirim ve kampanyalarda uygulanmaktadır. Ciddi anlamda profesyonelliği yakalamış olan firma ekipleri, tüm ürün modellerini kapınızdan almakta ve işlem sonrasında tekrar kapınıza götürmektedir.  Boğazköy koltuk yıkama fiyatları noktasında bilgi sahibi olmak ve hemen adresinize ekip çağırmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Teslimat İşlemleri

Yıkaması tamamlanan ürün modelleri, aynı gün içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir. Bu noktada herhangi bir gecikmenin yaşanması söz konusu değildir. Boğazköy koltuk yıkama firması ile iletişime geçebilir ve hemen evinize ekiplerimizin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.