BAHÇEŞEHİR KOLTUK YIKAMA FİRMASI

Bayanların en çok zorlandığı noktalardan biri olan temizlik ve yıkama işlemleri, yorucu olmakla beraber insan gücünün yetersiz kaldığı durumlar ile karşılaşılmaktadır. Özellikle de halı, koltuk ve benzeri ürünlerin yıkanması ev ortamında gerekli ekipmanlar olmadığı için, istenilen hijyenik ortam sağlanamamaktadır. Bu gibi durumlarda devreye giren Bahçeşehir koltuk yıkama firması, tüm ürün modellerini adresinizde profesyonel ekip ve ekipmanlarla zahmetsiz bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Firmanın son teknolojiler ile kurgulanmış olan makineleri, koltuk veya halıların profesyonel olarak yıkanmasına imkân tanımaktadır. Ayrıca uygulanan çözüm metotlarının hiç biri, yüzeylere zarar vermemekte ve eski görüntüsüne oranla daha da estetik bir duruşu sahip olmasını sağlamaktadır. Bahçeşehir koltuk yıkama ekipleri, adreslerinize kadar gelerek temizleme işlemlerini tamamlamakta ve leke kalmayacağına dair de hizmet garantisi vermektedir.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama Makineleri

bahçeşehir koltuk yıkamaBilindiği üzere teknolojinin ilerlemesi ile birlikte el yordamı rafa kalkmış ve endüstriyel makineler ile temizlik işlemlerinin yapılmasına başlanmıştır. Özelliklede halı ve koltuk gibi kumaş yüzeylere sahip olan eşyalar, söz konusu makineler sayesinde lekelerden profesyonel bir şekilde arındırılmaktadır.  Bahçeşehir koltuk yıkama firması da, tüm işlemleri endüstriyel temizlik makineleri ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede insan gücünün yetersiz kaldığı kele ve kalıntılar kolay bir şekilde temizlenmektedir. Ayrıca makineler su miktarını veya yıkama sıcaklığını otomatik bir şekilde ayarlayabilmektedir. Bahçeşehir koltuk yıkama firmasının ekipleri, projelerde kullanılan teknolojik ürünler sayesinde işlemlerin daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır. Yıkanan koltuklar ise, kurutma makineleri ile sulardan arındırılması sağlanmaktadır. Müşteriye teslim edilmeden önce kontrollerden geçirilen ürünler, yüzeysel olarak ilk günkü parlaklığına dönmektedir.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Oldukça cazip fiyatlar ile hizmet veren Bahçeşehir koltuk yıkama firması, müşteri memnuniyetini sağlamak için çeşitli indirimler yapmaktadır. Ayrıca halı ve yatak gibi ürünlerin metrekarelerine göre fiyat hesaplamaları yapılmaktadır. Firma, aile bütçenizin zorlanmaması için de taksitlendirme gibi kolay geri ödeme planları tasarlamaktadır. Bahçeşehir koltuk yıkama fiyatları düzenli olarak güncellenerek, yen değerler üzerinden hesaplar yapılmaktadır. Boyutu, ölçüsü ve markası ne olursa olsun ekonomik bir yıkama hizmeti sunan söz konusu firma, herhangi bir nakliye ücreti de talep etmemektedir.

Yatak yıkama Hizmeti

Firmanın diğer bir uzmanlım alanı olan yatak yıkama işlemleri en az Bahçeşehir koltuk yıkama fiyatları kadar düşük rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Tüm yatak modelleri endüstriyel makineler sayesinde pratik bir şekilde temizlenmektedir. Söz konusu ürün modellerinin üzerinde bulunan leke ve izler, personeller tarafından tespit edilmekte ve özelliklede o bölgeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bahçeşehir koltuk yıkama fiyatları gibi, yatak temizleme ücretleri de müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için hemen yetkililer ile iletişime geçebilir ve adresinize araç tahsis edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bahçeşehir yatak yıkama tesisleri, uygun ölçülere sahiptir. Söz konusu bu ürünler, zemin üzerinde yıkanarak, yay sistemine zarar gelmesi engellenmektedir.

Araç Modelleri

Hem saha içerisinde, hem de ofiste 7/24 hizmet veren Bahçeşehir yatak yıkama firması, müşterinin taleplerini en kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Günümüz teknolojisinde üretilmiş araç modelleri sayesinde de halılarınızı güvenli bir şekilde nakliye etmektedir. Araçlara yüklenen her bir yıkama öncesi veya sonra paketlenmektedir. Bu sayede çevresel etkenlerden dolayı zarar görmesi engellenmektedir. Bahçeşehir halı yıkama tesislerine getirilen ürünler ise, özel depo alanlarında koruma altına alınmaktadır. Tüm araç modelleri, tesislerin içerisinde kadar girebilmekte ve insan gücüne gerek kalmadan yıkama makinelerine yerleştirilmektedir. Taşıma sırasında da gerekli olan güvenlik önlemleri ihmal edilmemektedir.