ALKENT KOLTUK YIKAMA

Farklı markalar tarafından üretilen koltuk ve köşe takımları modelleri zaman içerisinde kirlenmektedir. Söz konu bu kirler, el yordamı ile silinerek temizlenmektedir. Ancak bu temizleme işlemi başarılı olmadığı gibi, ürün modellerine de ciddi zararlar vermektedir. Sektörün liderliğini eline alan Alkent koltuk yıkama firması, tüm yüzeyleri endüstriyel makineler ile temizlemektedir. Bu sayede hem maksimum bir hijyenik sağlanmakta, hem de ürün modellerinin zarar görmesi engellenmektedir. Özellikle de berjer veya kanepelerin temizliği oldukça zordur. Çay lekeleri, sigara izleri ve yemek kalıntıları zaman içerisinde yüzeye yapışarak kötü bir görüntü kirliği oluşturmaktadır. Alkent koltuk yıkama firması ise, farklı ürün ve leke çeşitlerine özel endüstriyel makineler kullanarak temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle de insan gücünün yetersiz kaldığı kir çeşitleri, söz konusu makineler sayesinde kolay bir şekilde yüzeylerden çıkarılmaktadır.

Yıkama Öncesi

Koltuk, köşe takımı veya çekyat yüzeylerinde gözle görülmeyen tozlar bulunmaktadır. Normal bir süpürge makinesi ile bu tozların çekilmesi mümkün değildir. Ayrıca köpük ile temas eden kalıntılar, kısa bir süre içerisinde ürünün derinliklerine inmektedir. Sonuç olarak temizlik işlemleri de profesyonel bir şekilde tamamlanamamaktadır. Alkent koltuk yıkama firması, projenin en başında uygulamış olduğu vakumlama yöntemleri sayesinde yüzeylerde bulunan tüm tozların alınmasını sağlamaktadır. Yıkama öncesinde yapılan bu işlemin en büyük avantajı, ürün modellerinin zaman içerisinde tekrar kirlenmesini ve koku oluşturmasını engellemektedir. Alkent koltuk yıkama firmasının ekipleri, süpürme işleminden sonra da kumaş türüne uygun metotlar geliştirmektedir.

Alkent Koltuk Yıkama Yöntemi

Alkent koltuk yıkama firması, tüm projelerinde kuru köpük sistemini tercih etmektedir. Bu sistemin uygulanması sağlayan makineler özel olarak temin edilmektedir. İki adet çıkıştan oluşan söz konusu makineler ise, aynı anda fırçalama ve vakumlama hizmeti sunabilmektedir. Sektörde boy gösteren diğer firmalar, genel olarak hazırladıkları şampuanları sprey yöntemi ile yüzeylere sıkmakta ve fırçaladıktan sonra durulama işlemlerine başlamaktadır. Ancak aradan geçen süre içerisinde yüzeylerde bulunan köpükler koltukların derinliklerine inmekte ve ilerleyen dönemlerde koku sorunu ortaya çıkmaktadır. Alkent koltuk yıkama firması ise, kuru köpük vakum pompası sistemi sayesinde yüzeylerde bulunan şampuanların fırçalamadan hemen sonra çekilmesini sağlamaktadır.  Ayrıca makinelerin fırçasının basınç ayarları, ürün hassasiyetine göre değiştirilmektedir. Bu sayede hem güvenlik önlemlerinin alınması sağlanmakta, hem de ağır lekeler bile kolay bir şekilde çıkarılmaktadır. Kuru köpük makineleri, şampuan miktarını otomatik olarak azaltıp, çoğaltmaktadır. Sistemin diğer bir avantajı ise, yaklaşık 3 veya 4 saat içerisinde ürün modellerinin kullanıma hazır bir hale getirilmesini sağlamasıdır.

Uzman Personel Desteği

Bir yıkama işleminin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için yardımcı ekipmanlar kadar, görevi üstlenen personellerin tecrübesi çok önemlidir. Özellikle de vakum pompasının basın gücü iyi ayarlanmalı ve aşırıya kaçılmaması için ekiplerin konu üzerinde bilgi sahibi olması gerekmektedir. Alkent koltuk yıkama bünyesinde görev yapan tüm personeller, istenilen bilgi ve birikime sahiptir. Her ürün modeli hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde elden geçirilmektedir. Ayrıca temizlik sırasında kullanılan endüstriyel makinelerin çalışma prensipleri, ekipler tarafından araştırılmaktadır. Alkent koltuk yıkama firmasının tüm personelleri, çeşitli dönemlerde eğitimlerde geçirilerek yenilenen teknolojiye ayak uydurması sağlanmaktadır.

Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Ayrıca Alkent koltuk yıkama firması kapınıza kadar gelmekte ve ürün modellerinizi kısa bir süre içerisinde temizlemektedir. 7/24 danışmanlık desteği sağlayan Alkent yıkama, fiyat konusunda müşterilerini memnun etmekte ve avantajlı teklifler sunmaktadır.