Yerinde Yatak Yıkama

Yerinde yatak yıkama hizmetimizde kendi bünyemizde kuru köpük sistemi ile tam donanımlı ekipmanlarımız uzman personelimiz ve ücretsiz servis imkanı ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizden bir tanesidir.

Yerinde tek kişilik yatak yıkama ve çift kişilik yatak yıkama hizmetimiz Kuru köpük sistemiyle insan sağlığına zarar vermeyen Sağlık Bakanlığı onaylı bitkisel şampuanlar ile garantili olarak sunulmaktadır.

Firmamız her marka ve cins yatağa temizlik hizmeti sunmaktadır yataklarınız markanın belirlediği yıkama talimatına göre yıkanmaktadır.

Yıkanan Yataklar ne zaman Kullanıma Hazır Olur?

Firmamız tarafından temizlenen yataklarınız iki ya da üç saat içerisinde Kullanıma hazır hale gelmektedir kullanım süresi ile alakalı olarak firmamız Garanti vermektedir.

Kuru köpük sistemi ile yıkanan yataklarınız kesinlikle koku yapmaz ve daha sonra kusma gibi beklenmedik sorunlarla karşılaşmazsınız.

Yerinde yatak yıkama  hizmeti için iletişim bölümünden tarafımıza ulaşarak randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.