Yerinde Sandalye Yıkama

Sandalye yıkama hizmetimizi kuru köpük sistemi ile uzman kadromuz, tam donanımlı ekipmanlarımız ve ücretsiz servis imkanı ile siz değerli müşterimize sunmaktayız. Vanilya koltuk yıkama olarak sunduğumuz tüm hizmetler garantilidir.

Yerinde sandalye yıkama hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim sayfamızdan tarafımıza ulaşarak randevu oluşturmanız yeterli olacaktır.

Neden Kuru Köpük Sandalye Yıkama ?

İstanbul Avrupa Yakası’nda birçok yerinde yıkama hizmeti sunan firma bulunmaktadır bu firmalarda en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan firmamız Vanilya koltuk yıkama olarak kullandığımız tüm şampuanlar insan sağlığına zararı olmayan Sağlık Bakanlığı onaylı bitkisel şampuanlardır. Kuru köpük yıkama sistemi diğer yıkama sistemlerinden ayıran birçok faktör bulunmaktadır bunlardan bir tek ben bahsedecek olursak genelde yerinde yıkama hizmeti veren çoğu firma araçlarda pasta cila uygulamasında kullanılan polisaj makinesi ile fırçalama yapmaktadır Bu aşamada şampuanı ve suyu ise manuel olarak bir fısfıs yardımı ile kullanmaktadır.

Bu sistem ile yıkama yapılırken eşyalarınızın zarar görme olasılığı oldukça yüksektir kuru köpük sisteminde lise herhangi bir risk bulunmamaktadır yurt dışından getirdiğimiz makinamızın başlığında 2 adet iç içe fırça bulunmaktadır Bu fırçaların bir tanesi sağ tarafa dönerken diğer fırça tam ters yöne dönmektedir ovalama sistemi gerçekleşirken kuru köpük üreterek yıkama işlemi devam eder Bu esnada kirli suyun dibe nüfus etmemesi için aynı anda vakumlama işlemide gerçekleşmektedir.

Vakumlama işlemi yıkama işlemi ile aynı anda gerçekleştiği için kirli su iskelete nüfus etmez daha sonradan kusma ve kötü kokulara sebeb olmaz.