Yerinde Köşe Takımı Yıkama

İstanbul Avrupa Yakasın da bulunan ve en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan firmamız vanilya koltuk yıkama olarak yerinde koltuk yıkama, çekyat yıkama, köşe takımı yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama, yerinde Halı Yıkama hizmetlerini tam donanımlı Ekipmanlarımız, uzman personelimiz ve ücretsiz servis imkanı ile sunmaktadır.

Köşe takımı yıkama sistemimiz kuru köpük sistemidir. Yıkadığımız tüm hizmetlerimizde Kuru köpük sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede derinlemesine bir temizlik sağlanırken işlem bittikten sonra kullanım suresinden de avantaj sağlamaktadır.

Yerinde köşe takımı yıkama hizmetimiz İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan birçok semtimize ücretsiz servis imkanı ile sunulmaktadır. Sunduğumuz diğer yerinde yıkama hizmetleri için lütfen hizmetlerimiz sayfasına göz atınız

Neden kuru köpük sistemiyle Köşe takımı Yıkama Hizmeti almalısınız?

Kuru köpük köşe takımı yıkama aşamaları diğer yıkama sistemlerinden ayıran en büyük özellik yurtdışından getirdiğimiz kuru köpük makinesi ülkemizde nadir bulunmaktadır. Diğer firmaların yıkama esnasında uyguladıkları aşamalar, ve yıkama ekipmanlarının tamamı farklıdır. Firmamızda kullanılan ekipmanlar ve yıkama sistemleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılmaktadır.

Yerinde yıkama hizmeti sunan birçok firmada araçlarda pasta cila uygulaması için kullanılan polisaj makinesi kullanılmaktadır. Koltuğunuzda, köşe takımınızı veya yatağınıza yıkama esnasında şampuan manuel olarak bir sprey ile verilmektedir. Bu da koltuğunuzu veya diğer eşyalarınızı gerektiğinden fazla ıslanmasına sebep olmaktadır gereğinden fazla su sıkılan koltuklarınız veya köşe takımlarınız sıkılan su koltuğunuzun iskeletine kadar nufus ettiği için kötü kokulara sebep olması ile beraber ileride kusma gibi sorunlara da sebep olmaktadır. Ne kadar verilen su vakum ile çekilmeye çalışılsada talimatın dışında su verildiği için su diplere kadar nüfus etmektedir. Bu da sonuç olarak beklenmedik sorunlara doğrudan yol açmaktadır.

Kuru köpük sistemi ile yıkama işlemini size anlatmadan önce kısaca ekipmanlarımız dan bahsedelim ve hangi yıkamanın doğru olup olmadığını siz karar verin

Makinemiz özel olarak yurt dışından getirilmiştir makinamızı su haznesine koltuğunuzun kumaş cinsinin yıkama talimatına göre şampuan ve su eklenir Makinamızın başlığında iç içe girmiş 2 adet fırça bulunmaktadır Bu fırçaların biri sağ tarafa dönerken Diğeri ise tamamen ters tarafa dönmektedir aynı zamanda makinamız koyduğumuz Şampuan ve su sayesinde fırçalama işlemini yaparken aynı esnada da bizim istediğimiz kadar köpük üretmektedir köpük ve fırçalama işlemi devam ederken aynı esnada vakumlama özelliğini de devreye sokmaktadır Bu sayede koltuğun, köşe takımı veya yatağınız yıkanırken vakumlama işlemi de yapılmaktadır Bu sayede suyun ve hatta kirli suyun derinlere kadar nüfus etmesinin ve daha sonradan karşılaşılabilecek sorunların önüne geçerek derinlemesine bir temizlik sağlamaktadır.