Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti

Vanilya koltuk yıkama olarak yurt dışından getirdiğimiz kuru köpük koltuk yıkama makinesi ile hizmet sunmaktayız kuru köpük sistemi ile koltuk yıkama diğer koltuk yıkama aşamalarından farklıdır koltuklarınız yıkanırken derinlemesine temizlik sağlaması ile beraber koltuklarınızı daha kısa sürede kurumasını da sağlamaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan birçok koltuk yıkama firması vardır bu firmalardan en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan firmamız vanilya koltuk yıkama güler yüzlü personeli, üstün hizmet anlayışı, tam donanımlı ekipmanları, ve uygun fiyat politikası ile garantili olarak hizmet sunmaktadır.

Yerinde koltuk yıkama, çekyat yıkama, sandalye yıkama,, yatak yıkama, hizmetlerimizi sunarken kullandığımız tüm şampuanlar insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan Tamamen bitkisel şampuanlardır. Yıkama esnasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmez ve deforme olmaz.

Neden Kuru Köpük Koltuk Yıkama

Kuru köpük koltuk yıkama sistemini diğer koltuk yıkama sisteminden ayıran birçok özellik bulunmaktadır bunlardan birkaçından bahsedecek olursak evlerimizde bulunan ve olmazsa olmazlarımızdan koltuklarımız, oturma gruplarımız, ve yataklarımız genellikle en çok kullandığımız eşyalarımız. Böylelikle kullanım oranı yüksek olduğu için kirlenme ve lekei olaylarıda çok çabuk gerçekleşmektedir. Bu yüzden evlerimizde veya iş yerlerimizde temizlik yaparken koltuklarımız da, yataklarımız da, çocuklarımızın ya da kendimizin yaptığı lekeler meydana gelmektedir. Bu lekeleri temizlik esnasında kendi imkanlarımız ile temizlemeye Çalışsak da Maalesef ki başarılı olamaya biliriz. Bu sebepten dolayı hesapta olmayan ve aniden gelişen olaylar yüzünden koltuklarımızı yıkama ihtiyacı duyabiliriz. Bu ihtiyaçlarımız bazen kış aylarına denk gelebiliyor Bu da işimizi bir Hayli zorlaştırıyor burada kuru köpük sistemi devreye giriyor kuru köpük sistemiyle yıkattığınız koltuklarımız, yataklarımız ,sandalyelerimiz 4 ya da 5 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir.