Yerinde Çekyat Çıkama

Vanilya koltuk yıkama olarak yerinde yıkama hizmetlerimiz arasında yer alan çekyat yıkama hizmetimizi kuru köpük sistemiyle sunmaktayız. Uzman kadromuz, tam donanımlı ekipmanlarımız ve uygun fiyat politikamız ile çekyat yıkama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çekyat yıkama hizmetimize başvurduğunuzda çekyatlarınız kuru köpük sistemiyle temizlendiği takdirde sizler için büyük avantaj sağlamaktadır. kuru köpük sistemi ile çekyatlarınızı temizlerken kesinlikle deforme etmez, zarar vermez ve derinlemesine bir temizlik sağlamakla beraber daha kısa sürede kullanıma hazır hale gelmesini de sağlamaktadır.

Firmamızda kullanılan tüm şampuanlar insan sağlığına zararı olmayan bitkisel şampuanlardır. Yerinde yıkama hizmetlerimiz ücretsiz servis imkanı ile siz değerli müşterilerimize sağlanmaktadır.

Kuru Köpük İle Çekyat Yıkamayı Tavsiye Ediyoruz.

Normalde standart koltuk yıkama firmaları Piyasada en yaygın olarak kullanılan Aslında araçlara pasta cila ve boya koruma uygulaması yapılırken kullandıkları polisaj makinaları ile koltuk yıkama, çekyat yıkama gibi hizmetleri Bu makinalar ile sunmaktadır, bu makinalara ek olarak vakum dediğimiz ıslak ve kuru çekim yapabilen makinaları kullanmaktadırlar

Bu makineyle koltuklarımızı fırçalarken ekstra olarak koltuklarınızı veya çekyatlarınıza su vermektedirler  kullanılan ekipmanların şampuanlı köpük üretme özelliği bulunmadığı için sadece fırçalamak için kullanıldığı için bu esnada çekyatlarınza verilen su kanepelerinizin gövdesi ne kadar inmektedir Bu da ağaç olan gövdenin Deforme olmasına, koku yapmasına en büyük etkenlerden biridir siz çekyatlarınızı Bu yöntem ile ne kadar temizlersiniz temizleyin Maalesef ki bu kokuyu çıkarmakta başarılı olamayacaksınız.

Kuru köpük sistemi ile yıkanan çekyatlarınız kesinlikle koku yapmaz ve daha sonra kusma gibi beklenmedik sorunlarla karşılaşmazsınız. Firmamızın sunduğu tüm yerinde yıkama hizmetleri garantili olarak sunulmaktadır